Pomoc w organizacji wymarzonego wesela- konsultanci ślubni.

Nietrudno zaobserwować, iż usługi konsultantów ślubnych co raz bardziej zyskują na popularności. Jednak dla wielu osób jest to jeszcze sprawa wywołująca obawę. Może to jednak wynikać z braku wiedzy na temat charakteru pracy konsultantów ślubnych, a także z wciąż panującej błędnej opinii, iż korzystanie z usług konsultanta ślubnego wiąże się z wysokimi kosztami. Moda na korzystanie z usług wedding plannera przyszła do Polski z zachodu. Jest to szczególnie modna i oczywista forma współpracy w Stanach Zjednoczonych.

Kim są konsultanci ślubni?

Konsultant ślubny to inaczej koordynator ceremonii ślubnych i weselnych. Są to osoby, które zawodowo i profesjonalnie zajmują się organizacją ślubów i wesel. Praca wedding plannera nie kończy się na zorganizowaniu przyjęcia, czuwa on także nad przebiegiem całej uroczystości i jest do dyspozycji pary młodej podczas całego tego szczególnego dnia. Konsultanci ślubni są osobami biegle poruszającymi się w sprawach biznesowych, planowania i organizacji, a także efektywnej negocjacji. Na udane wesele składa się wiele czynników, które muszą się łączyć ze sobą w sposób harmonijny, by dać młodej parze wymarzony rezultat.

Praca z konsultantem ślubnym powinna rozpoczynać się od rozmowy z parą młodą, poznaniu oczekiwań i stworzeniu planu stworzonego indywidualnie dla danego klienta. Dzięki temu ślub i wesele organizowane przez konsultantów ślubnych to uroczystości niepowtarzalne, idealnie dopasowane do pary młodej.