Którą z gier Totalizatora Sportowego poleca wielu graczy?

Obecnie oferta Totalizatora Sportowego jest bardzo szeroka. Można tu znaleźć różnego rodzaju gry liczbowe, które oferują mniejsze i większe wygrane. Interesujące są nie tylko te, które oferują największą główną wygraną, ale również te, które dają dość wysokie szanse na jej uzyskanie. Grą, na którą wiele osób zwraca uwagę jest na przykład ekstra pensja.

 
W przypadku takiej gry jak ekstra pensja zasady są bardzo proste. Wystarczy wybrać pięć liczb z 35 i jedną liczbę z 4. Główna wygrana zakłada trafienie wszystkich numerów, ale warto pamiętać, że aby uzyskać zwrot pieniędzy za zakupiony kupon wystarczy trafić jedynie dwie liczby. Ekstra pensja jest jedną z tych gier, które dają dość wysoką szansę na wygraną, na przykład w porównaniu do gry Lotto.
Aby zwiększyć szansę na główną wygraną można obstawić wszystkie cztery dodatkowe liczby. Atrakcyjność głównej wygranej dla wielu osób nie wynika jednak z jej wysokości, ale ze sposobu jej wypłacania. W przeciwieństwie bowiem do innych gier, ekstra pensja daje gwarancję wypłaty głównej wygranej w ratach przez 20 lat. To dla wielu osób lepsza opcja niż przyjmowanie od razu całej nagrody.