Transport samochodów z Belgii wielkopolska – firma przewozowa Poznań

Kupno samochodu na terenie Unii Europejskiej bardzo często wiąże się z koniecznością przetransportowania go do Polski, szczególnie gdy niemożliwy jest powrót “na kołach” nabytym autem. W takiej sytuacji warto rozważyć usługę obejmującą transport samochodów z Belgii, które oferuje firma przewozowa, posiadająca autotransportery i uprawnienia niezbędne do wykonywania tego typu prac.
Rozwiązanie to nie jest nadmiernie kosztowne, a stanowi bardzo wygodne rozwiązanie dla klienta, dzięki czemu nie musi on martwić się o bezpieczne dostarczenie samochodu z Belgii w wyznaczone miejsce. Oferta jest także dedykowana handlarzom samochodów, którzy chcą sprowadzić pojazd nabyty w domu aukcyjnym lub od prywatnego właściciela, do Polski, w celu jego dalszej sprzedaży.

 
Firma oferuje wynajem autotransporterów przede wszystkim klientom z miasta Poznań, ale obszar jej działania to cała wielkopolska.
Wykorzystywane lawety charakteryzują się ładownością do 24 ton, co umożliwia prowadzenie regularnego transportu większej ilości samochodów jednocześnie, zapewniając przy tym sprawną obsługę i bezpieczeństwo przewozu.