Wypożyczalnia busów 9 osobowych

Jeśli szukasz pojazdu do przewozu 9 osób, który jest również dostępny w przystępnej cenie, nie wahaj się wynająć jednego z 9-osobowych samochodów do wynajęcia od ANSCars. Nasze busy do wynajęcia to samochody z silnikiem diesla, które mogą przejechać nawet do 1000 km na jednym baku paliwa. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z naszych usług.

Wynajem busa z ANSCars

Firma ANSCars od lat zajmuje się wynajmem samochodów i jest bezsprzecznie jednym z najbardziej godnych zaufania dostawców w swojej niszy. Dlaczego tak o sobie mówimy? Bo tak mówią o nas nasi klienci. Każdego dnia obsługujemy dziesiątki klientów, którzy mogą liczyć na najlepszą jakość obsługi i pojazdów.

W ANSCars oferujemywynajem busów 9 osobowych w wielu miastach na terenie południowej Polski. Posiadamy dużą flotę, oferujemy wygodny odbiór auta i niski koszt wynajmu. Akceptujemy wszystkie formy płatności, a kaucję za wynajęty pojazd możesz wpłacić kartą lub gotówką. Skorzystaj z wysokiego, dobowego limitu kilometrów i niskiej ceny już przy kilkudniowym najmie. A jeśli chcesz wynająć auto na dłużej, warunki są ustalane indywidualnie. Po prostu zadzwoń i dopytaj o ofertę dla siebie.

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem busa osobowego z ANSCars

Wypożyczalnia samochodów ANSCarsto nowe pojazdy, wyposażone we wspomaganie kierownicy, elektryczne szyby i poduszki powietrzne. Oferujemy wynajem busów 9 osobowych. W samochodach zainstalowana jest klimatyzacja, a wszystko to po to, aby zarówno transport pasażerów, jak i podróż dla nich odbywały się w komfortowych warunkach. Pojazdy w naszej wypożyczalni wyposażone są w silniki diesla, które cechują się niskim spalaniem. Dlatego nawet dłuższy wyjazd może być całkiem niedrogi. Co ważne, każdy bus osobowy, jaki Ci proponujemy, nie wymaga od Ciebie specjalnych umiejętności, a do jego prowadzenia wystarczy Ci prawo jazdy kategorii B.

Wynajem busów — kiedy warto wynająć busa

Zdecyduj się na wynajem busa, jeśli chcesz jechać ze swoimi przyjaciółmi na wakacje.Wynajem samochodów 9-osobowych to doskonałe rozwiązanie zawsze wtedy, kiedy chcesz wybrać się większą grupą w dalszą podróż. Dlaczego akurat bus 9-osobowy? Właśnie takie modele samochodów dostępne są w naszej flocie. Do wyboru masz samochód 9-osobowy Renault Traffic lub Toyota Proace. Każdy z modeli z tempomatem i bogaty wyposażeniem, w tym wysokiej jakości audio, które uprzyjemni każdą podróż. Jeśli więc interesuje Cię wynajem busa, sprawdź naszą ofertę i dowiedz się, ile zaoszczędzisz, decydując się na wybór naszej oferty.